Galaksi Note 3 ve Galaksi S4
Samsung Galaksi Exynos 5


Samsung Galaxy S4 ve yepyeni Exynos 5 Octa işlemci çalıştıran Galaxy Not 3 başlatmak için ayarlanır.


Samsung'un 2012 yılı en başarılı akıllı telefon üreticisi olmuş ve tartışılmaz 2013 yılındada artık süper güçlü, yeni nesil akıllı telefonlar ve tablet ile de hakimiyetine devam edecek gibi görünüyor

Koreli mobil devi Twitter sayfası aracılığıyla geçen hafta yeni Exynos 5 Octa çip bir görüntü yayınlandı ve söylentiler Galaxy S4 ve Galaxy Not 3 yeni darp mimarisi üzerinde çalışacak   Cortex-A15 CPU ve yeni Mali-T658 GPU ( 8 çekirdek).

Galaxy S4, büyük olasılıkla Mayıs ayında açıklanacak  ve daha şimdiden 30 milyondan fazla dünya çapında ön sipariş almış durumda. şimdiki model üzerinde sağlam bir yükseltmeye gidilecegi görünüyor.  donanım ve yazılım özelliği olarak  4.99-inç, Super AMOLED full HD ekran, 2GB RAM, kutunun bir 13 megapiksel ana kamera ve Android 4.2.1 iletim sistemine sahip bir cihaz bekleniyor.

Galaxy Not 3 Ancak, Barselona, ​​İspanya her yıl Şubat ayında gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi'nde,tanıtılmayacagı şu an için kesinleşti bu strateji ile onun küçük kardeşi Galaksi S4'ü meydana çıkarmak için çaba sarfedildiği  görünüyor.Cihaz Galaxy Not 2 görülenlerden daha bir  6.3-inç esnek ekran ve hatta meatier pil özelliği olacağı söyleniyor.

Kesin olan bir şey var, 2013 Galaxy S4 ve Not, akıllı telefon dünyasında bir yıldız olarak gelecek görünüyor 

Galaksi note  hayranları samsung'u dört gözle bekliyor.
Samsung Galaxy S3 Mini
Tüm ürünlerimiz Aksesuar Hediyelidir.

14 Şubat sevgililer gününe özel    indirimimizden yararlanın
Sevdiklerinizi bu güzel hediye ile mutlu edin.

Facebookta Herkesin Haberi olsun Paylas Galaksi note: Samsung galaksi note, galaksi note 2, galaksi note II, galaksi note, galaxy note, galaxy note 2, samsung galaxy s3, iphone 4s, samsung galaxy s3 satın al, iphone 4s satın al, ucuz samsung galaxy, ucuz iphone, en ucuz samsung cep telefonu, en ucuz iphone cep telefonu, en ucuz cep telefonları, kelepir cep telefonları
Tüm içerik hakları saklıdır. Galaksinote.com 2011-2013

GalaksiNote Bir SiberSiparis teşhiridir. Diyer Fırsatlarımızı Görmek için Alışveriş sitemizi ziyaret ediniz
 

 

Kredi kartı ile ödeme